Gönderen Konu: Gün birlik olma günüdür:)  (Okunma sayısı 1366 defa)

Çevrimdışı Anlksm

• Yeni Pokémon Antrenörü
  • *
    • Profili Görüntüle
Gün birlik olma günüdür:)
« : 26 Temmuz 2017, 13:30:48 »
Arkadaşlar ümraniyedeyim ve göztepe parkına cadde bostana gidiyorum hergün efsane pokemonlar için ama az kişiyiz alamıyoruz.. varsa göztepeye gelmek isteyen w app grubuna ekliyelim haberleşelim,araç sıkıntısı olana yardımcıda olurum ,süre kısıtlı:)
Reklam almak için iletişime geçin

Çevrimdışı tmac15

• Yeni Pokémon Antrenörü
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Gün birlik olma günüdür:)
« Yanıtla #1 : 26 Temmuz 2017, 15:04:54 »
arkadaşlar merhaba bende uzun zamandır oyunu oynamıyordum 1-2 gün önce tekrar başladım yeni güncellemeler ile birçok değişim olmuş fena da olmamış özellikle kullanıcısı sayısı az olması gymlerde değişimin az olmasına sebeb oluyor iyi mi kötü mü tam kestiremedim benim bir sorum olacak bu gymlerden aldığımız stardust ve coinler sisteminde bir değişim mi oldu bir gymde yaklaşık 1.5 gündür bulunmaktayım ama herhangi bir ödül gelmedi diğer bir gym kaybedince 40 coin geldi bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim iyi oyunlar

Çevrimdışı darky

• Acemi Pokémon Antrenörü
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Temmuz 2017, 16:49:52 »
doğru söylüyorsun

Çevrimdışı hastagen

• Yeni Pokémon Antrenörü
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Temmuz 2017, 13:05:46 »
arkadaşlar merhaba bende uzun zamandır oyunu oynamıyordum 1-2 gün önce tekrar başladım yeni güncellemeler ile birçok değişim olmuş fena da olmamış özellikle kullanıcısı sayısı az olması gymlerde değişimin az olmasına sebeb oluyor iyi mi kötü mü tam kestiremedim benim bir sorum olacak bu gymlerden aldığımız stardust ve coinler sisteminde bir değişim mi oldu bir gymde yaklaşık 1.5 gündür bulunmaktayım ama herhangi bir ödül gelmedi diğer bir gym kaybedince 40 coin geldi bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim iyi oyunlar

Dostum gym de savunan her eleman 10 dakikada 1 coin topluyor, 1 saat kalırsa 6 coin alıyor, gym den atılırsa da 1 saatin sonunda 6 coinle geri dönüyor sana. Günde enfazla 50 coin toplayabiliyorsun, bir de gym de pokemonlar beklerken cp leri düşüyor, bu sırada cp lerini doldurmak için berry atabiliyorsun. 20 stardust kazanıyorsun berry başına

Çevrimdışı BerKinG

• Yeni Pokémon Antrenörü
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 30 Temmuz 2017, 09:29:47 »
Beyler Kozyatağı çok güzel legendary atıyor ama kadro eksik daha şimdi yanyana lugia articuno gitti pisi pisine telefon 0539 734 6578 Berkin adım bu arada

Çevrimdışı Usta3419

• Yeni Pokémon Antrenörü
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 25 Ağustos 2017, 17:52:57 »
Ümraniyede oturuyorum cevre ilcelerede gelirim efsane pokemonlar icin whatsapp grubu varsa 535 273 94 38 ekleyin

pokemon go