Gönderen Konu: Nest bilgi paylaşımı: forumda bir yer açmak mümkün müdür  (Okunma sayısı 1574 defa)

Çevrimdışı rinustalarin

• Pokémon Antrenörü
    • Profili Görüntüle
Bir önerim olacak. Şu belirli aralıklarla değişen nestleri paylaşabileceğimiz ayrı bir bölüm olsa iyi olmaz mı diye düşündüm. Ey forum moderetörleri sizlere sesleniyorum. Duyun sesimi :D

Arkadaslar sizce de iyi olmaz mi? Her entry acan kendi bulundugu sehri yazsin ve o sehirle ilgili bilgi paylasimi orada olsun. Yani 2 tane izmir 3 tane istanbul yerine sehir acildi mi oradan devam etsin bilgi paylasimi. Ne dersiniz?

Nacizane onerim, tabi teknik olarak mumkunse :)
Reklam almak için iletişime geçin

Çevrimdışı umut

• Acemi Pokémon Antrenörü
  • **
    • Profili Görüntüle
Ynt: Nest bilgi paylaşımı: forumda bir yer açmak mümkün müdür
« Yanıtla #1 : 07 Aralık 2016, 15:17:52 »
Konu hakkında istek gelirse neden olmasın, diğer üyeler konu altından durumu tartışırsa (faydalı,faydasız) şeklinde istek üzerine açılabilir :)

Çevrimdışı 1925biohazard

• Yeni Pokémon Antrenörü
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Aralık 2016, 16:57:52 »
Kesinlikle olması gereken birşey. Biz izmirdeki sarı takımdaki arkadaslarla bi watsap grubu kurduk ordan keşfettiğimiz nestleri sürekli paylaşıyoruz birbirimizle çok da işimize yarıyor mesela şuan izmirde 2tane charmender yuvası var grupta charizardı olmayan herkes bunlar sayesinde yapmayı başardı :)

Çevrimdışı Gladius

• Pokémon Uzmanı
  • Kıdemli Pokémon Antrenörü
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Aralık 2016, 17:09:25 »
Bencede olabilir.Herşeyi genelden paylaşıyoruz.Bazen gerekli konular arka planda kalabiliyor.

Çevrimdışı rinustalarin

• Pokémon Antrenörü
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Aralık 2016, 17:31:00 »
Kesinlikle olması gereken birşey. Biz izmirdeki sarı takımdaki arkadaslarla bi watsap grubu kurduk ordan keşfettiğimiz nestleri sürekli paylaşıyoruz birbirimizle çok da işimize yarıyor mesela şuan izmirde 2tane charmender yuvası var grupta charizardı olmayan herkes bunlar sayesinde yapmayı başardı :)

bizim mavi takımın da whatsup grubu bayağı hareketli. Bir ben arım, bir de furkan diye bir arkadaş. sonra ben varım, furkan var, ben varım ben var, furkan var sonra pikachu var :D

İzmir'de bir ikimiz kaldık herhalde fake gpsli oynamayan mavi takımdan. foruma da yazdım ilk mesajımdı halen bir cevap yok. millet sadece genel konular sekmesine mi bakıyor acep?

Çevrimdışı 1925biohazard

• Yeni Pokémon Antrenörü
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 08 Aralık 2016, 00:23:34 »
valla ben hep okunmamış son konulara bakıyrum :D :D mavi takım denk geliyor ya bana buyukparkta aşık veysel de fln görüyorum gymlerin hareketli olduğu bölgelerde :)

Çevrimdışı rinustalarin

• Pokémon Antrenörü
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 08 Aralık 2016, 01:43:34 »
valla ben hep okunmamış son konulara bakıyrum :D :D mavi takım denk geliyor ya bana buyukparkta aşık veysel de fln görüyorum gymlerin hareketli olduğu bölgelerde :)

Abi zaten o furkan denen arkadaşla ben varım whatsup grubunda toplamda 2 kişi yani :D, diğer hiç kimseyi tanımıyorum (hileci olmayan sadece ikimiz bile olabiliriz). Yani sokakta 2-3 tane sarı takımdan tanıştığım oldu, ama mavi ya da kırmızı yok. Zaten karşıyaka'daki kırmızıları hep söyledim, çoğunluğu hileci diye. maviler de dedi hileyle hile ile cevap verelim diye, ben de yüksek gördüğüm gym'e girdim artık. 16 gym ne kadar giderse artık. zaten pokemonum kalmadı :D

Çevrimdışı 1925biohazard

• Yeni Pokémon Antrenörü
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 08 Aralık 2016, 17:30:35 »
Mavilerden hileci olmayan çok var ya baba oğul oynayanlar var sevgilisiyle oynayan var bornovada baya mavi var nerdeyse hergün görüyorum birilerini sana denk gelmemiş demek güzel bi grupları var 6-7kişi fln gezdikleri oluyor.. karşıyakadaki gymlere bakmıyorum bile arada canımız çok sıkılırsa kız arkadasımla satasoyun pokemonu inene kadar dalıyoruz gym e o inince bırakıyoruz :D

pokemon go