Gönderen Konu: Hatalı ban yedim, kalkar mı?  (Okunma sayısı 2143 defa)

Çevrimdışı D12KaZaAm

• Yeni Pokémon Antrenörü
  • *
    • Profili Görüntüle
Hatalı ban yedim, kalkar mı?
« : 18 Ağustos 2016, 01:03:32 »
Merhaba öncelikle şunu söyleme gereği duyuyorum zamanımın en gusel severek izlediğim bu cizgi flim ile buyuyenlerdenim oyun cikinca bi hevesle yukledim kullanici bilgilerimde sistemde herseyi gorebileceginize inaniyorum cunku bende buna benzee bir iş ile mesgulum sunucu tarafi vs kullanıcıların tüm bilgi ve kaynaklari olay günlüğü gibi bir yerde istendiginde ulasilabilir HEVESLE OYNADİGİM POKEMON GO OYUNUNDA MUTHİS BİR EMEK VERDİM.ŞU SURE ZARFİ İCERİSİNDE SUREKLİ PARK PARK DOLASTİM KİLOMETRELERCE YÜRÜDÜM AMA GELELİM DÜŞTÜĞÜM DURUMA OYUNA GİREMİYORUM BİRAZ ARASTİRDİM KULLANMADIĞIM HALDE HİLE KULLANMIŞ GİBİ BANNED YEDİM SİZDEN RİCAM LUTFEN BENİM KULLANICI BİLGİMİ ARASTİRİN Bİ YALNİSLİK OLDUGUNU GORECEKSİNİZ BEN HİLE KULLANMADİM AMA KULLANANLARLA AYNİ CEZAYİ ALMİSİM OYUNA GİREMİYORUM OYUN İLE İLGİLİ BÜTÜN HEVESİM KIRILDI AÇIKÇASI LUTFEN İLGİLENİRMİSİNİZ SİMDİDEN COK TEŞEKKÜR EDİYORUM. AYRİCA SUNUDA SOYLEMEDEN DURAMİYORUM GYM LERDE GORUYORUM 34 ve uzeri lwl almis arkadaslar nasil yaptilar bunu ben surekli köpegim ile yürüdüğüm halde günlerce oynadigim halde yapamadim ASİL HİLE KULLANANLARİ BANLAYİN LÜTFEN VE BURAS DAHA HASSAN OLMANİZİ RİCA EDİYORUM İCİMDEKİ BUTUN HEVES KİRİLDİ UMUTLA OLUMLU CEVAP BEKLİYORUN SİZLERDEN. ÇEVREME OYUNU TAVSİYE EDEMİYORUM CUNKU GUVENİM ZEDELENDİ O KİSİLERE BAN ALABİLİRSİNİZ DEMEK İSTEMİYORUM.LUTFEN EMEGE SAYGİ BİRAZ DAHA İLGİ.. kulanici adim D12KaZaAm mail adresim emre0semanur@gmail.com icerikte belirttim.. oyunds lwl artisim pokedex icerigi hiçbirşey cok hizli gelismedi inceleme istiyorum tekrar sifirdan nasil.başlayım herkes cok lwl yol almışken emeklerim gitti mi
Reklam almak için iletişime geçin

Çevrimdışı Pokemon

• Pokémon Antrenörü
    • Profili Görüntüle
Ynt: Lutfen bana kin yardim edecek
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2016, 01:06:44 »
ban yediysen açılması zor niantic artık çok kızmış vaziyette hile kullananları teker teker gönderecekleeer, bedel ödeyecekleeer.

Çevrimdışı Valorist

• Pokémon Antrenörü
  • Ateş pokemonları meraklısı, Valor üyesi
    • Profili Görüntüle
Ynt: Lutfen bana kin yardim edecek
« Yanıtla #2 : 18 Ağustos 2016, 01:08:55 »
Buna benzer bir işle meşgul olduğunuzu belirtip, derdinizi resmi olmayan bu tür bir hayran kitlesi oluşumunda çözmeye çalışmanız tuhaf olmuş.
Bu forumun, Niantic Labs ile herhangi bir ilişiği bulunmuyor. Sizin gibi sıradan oyuncuların bir araya gelip oluşturduğu bu forum çözüm için başvurmanız gereken yer değil ne yazık ki.

Niantic Labs'a ait, resmi olan sosyal medya hesaplarına ulaşıp, o kanallar aracılığı ile doğrudan onlara ulaşmanız gerekiyor.

Çevrimdışı Venezu

• Pokémon Antrenörü
  • Ruh çocukluğumun son demleri... 'Mystic Kızı'
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hatalı ban yedim, kalkar mı?
« Yanıtla #3 : 18 Ağustos 2016, 07:40:29 »
Haksız yere ban yiyenler https://support.pokemongo.nianticlabs.com/hc/en-us/requests/new?ticket_form_id=233187  şu adres ile itiraz edebiliyormuş. Başka bi konuda başka bir arkadaş paylaşmış.

pokemon go