Gönderen Konu: Dratini/Dragonair/Dragonite Neden Çıkmıyor? Gelişim Hakkında Yardım.  (Okunma sayısı 7152 defa)

Çevrimdışı Charmander

• Acemi Pokémon Antrenörü
  • **
    • Profili Görüntüle
Beyler 24 lvl yarılandı, hiç evolve ve power up yapmadım, fakat en güçlü pokemonum evrimleşmiş şekilde yakaladığım 1200 cp arcanine, 1150 cp magmar. 527 eevee 507 exeggcute ve 661 growlithe var bunları evrimleştirince en güçlü pokemonum belki 1400-1500 olacak ama biz gym ele geçiremeyecekmiyiz? Kırmızı takımdayım ve farklı takımların bazı gym lerini alıyorum rahatça 2-3 pokemon varsa ama maksimum 10 dakika duruyor koyduğum pokemon.

Dratine candy 22 ve 370 cp var maks. Biz ne zaman dragonite bulacağız? Vapereon nerf yedi ve her yer dragonite kaynıyor nasıl yeneceğiz ? Şuan 130k stardust ve 23 ü +1000 cp olacak şekilde 60 civarı evolve bekliyor. 3 tane 10 km yumurtanın 1.6 km si tamamlandı. Evolve partisini ne zaman yapayım? Sizce ilerde 600-700 eevee ler bol bol dragonite lar 800 civarı growlithe filan çıkar mı evolve basayım mı? Tenha yerdeki gymler bile 3000 cp dragonite ile dolu. Nereden buluyorlar bunu, evrimleştiriyorlarsa o kadar dratini nerede ?
« Son Düzenleme: 18 Ağustos 2016, 16:47:25 Gönderen: Charmander »
Reklam almak için iletişime geçin

Çevrimdışı Meffidan

• Pokémon Uzmanı
  • Uzman Pokémon Antrenörü
    • Profili Görüntüle
o drogonite lıların yarısı hile %35i ise lure ve deniz kıyılarına çok yakın  geri kalan %15 i ise şanslı
şimdilik güç kazanmak için lucky egg ile birlikte çok candy olan pokelerinin evolve yapman en doğru seçim bu sayede level atlarsın ve vaporeon ve flareon gibi pokelerle azda olsa işini görecek güç kazanırsın

Çevrimdışı Charmander

• **
    • Profili Görüntüle
o drogonite lıların yarısı hile %35i ise lure ve deniz kıyılarına çok yakın  geri kalan %15 i ise şanslı
şimdilik güç kazanmak için lucky egg ile birlikte çok candy olan pokelerinin evolve yapman en doğru seçim bu sayede level atlarsın ve vaporeon ve flareon gibi pokelerle azda olsa işini görecek güç kazanırsın

Göztepe parkında 4 lure nin ortasında uzun zamanlar geçiriyorum ama yok arada sırada dratini çıkıyor o kadar. Birde bu hile olayı istediği konuma gitmeye yarıyor değil mi ? Yani istediği pokemonu bulma gibi bir şey yapamıyorlar? Evolve konusunda ise +1000 cp garanti veren tablo var biliyorsunuzdur ona bakarak liste yaptım henüz 23 pokemon o listede 2 sinin candy si çok az kaldı tamamlanmasına magikarp ve dratini. Fakat ben evolve yaptım diyelim sonraki gün 500 lük dratini çıkarsa üzülürüm tecrübeli arkadaşlar varsa +25 lvl filan deneyimlerini yazabilirler mi ortalama kaç cp çıkıyor pokemonlar, yüksek cp li ender pokemonlar geliyor mu ? Son olarak şu anki umudum 3 tane 10 km lik yumurtam 8.4 km kaldı sizce ne çıkar snorlax veya ihtimal varsa dragonite filan çıkar mı ? Teşekkürler

Çevrimdışı kefa95

• Yeni Pokémon Antrenörü
  • *
    • Profili Görüntüle
24.seviyeye çok az kaldı (20k xp falan) 20.seviyede baya takılmıştım ve sadece 2 kez dratini bulabildim biri 400-500 falandı diğeri 100-200 bence dratini candylerini beklet ilerde daha iyisi elbet çıkar 125 candy biriktirip direk 2 kez evolvela diğer evolvelara gelince bi kısmını sakla bi kısmını egg kullanarak yap derim ben,ben öyle yaptım böylece gymleri ele geçirip savunabildim ama geleceğe de yatırım yaptım hala birçok evolveyi bekletiyorum yüksek bir şey bulunca basıyorum.örneğin 130 growlithe candy biriktirmiştim 20 levelde 600 cp lik bir tane evrimleştirdim 1400-1500 falan arcanine oldu yanlış hatırlamıyorsam, 80 candyi de beklettim şimdi 700-800 bir growlithe yakalarsam anında evrimleştireceğim.

Çevrimdışı Charmander

• **
    • Profili Görüntüle
24.seviyeye çok az kaldı (20k xp falan) 20.seviyede baya takılmıştım ve sadece 2 kez dratini bulabildim biri 400-500 falandı diğeri 100-200 bence dratini candylerini beklet ilerde daha iyisi elbet çıkar 125 candy biriktirip direk 2 kez evolvela diğer evolvelara gelince bi kısmını sakla bi kısmını egg kullanarak yap derim ben,ben öyle yaptım böylece gymleri ele geçirip savunabildim ama geleceğe de yatırım yaptım hala birçok evolveyi bekletiyorum yüksek bir şey bulunca basıyorum.örneğin 130 growlithe candy biriktirmiştim 20 levelde 600 cp lik bir tane evrimleştirdim 1400-1500 falan arcanine oldu yanlış hatırlamıyorsam, 80 candyi de beklettim şimdi 700-800 bir growlithe yakalarsam anında evrimleştireceğim.

Sağ ol yardımın için bugün 2 dratini buldum 😀 dediğin gibi yapacağım.

Çevrimdışı kefa95

• Yeni Pokémon Antrenörü
  • *
    • Profili Görüntüle
rica ederim  :)

ama dediğim gibi biraz ayır mesela az önce 900 cplik growlithe tuttum...şimdi 40 candym kalmıştı biriktirip onu da evrimleştireceğim  ;D

pokemon go