Gönderen Konu: İstanbul Anadolu Yakası Seri Pokemon ve top kasma yeri  (Okunma sayısı 3283 defa)

Çevrimdışı WhiteRous

• Yeni Pokémon Antrenörü
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar. Sizlere İstanbul anadolu yakasındaki En iyi ve en seri pokemon kasılacak yeri söylüyorum :) Teşekkürlerinizi şimdiden duyar gibiyim. :)

İstanbul Anadolu Yakasının Göztepe ilçesinde Sahil tarafında "Göztepe Parkı" vardır. Bu park içerisinde sahil kısmına doğru inerken metal bir dünya heykeli var. Bunun bulunduğu bölgede 4 adet pokestop kare biçiminde durmaktadır. Tam ortasında durduğunuzda 4 ünü birden açabiliyorsunuz. Ve bütün arkadaşlar burada toplanıyorlar. Aynı zamanda 24 saat kesintisiz lure de olduğu için çok seri ve yüksek levelde pokemon avlayabilir, aynı zamanda harcadığınız pokitoplarını tedarik edebilirsiniz. :) Hadi rast gele!!!
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2016, 11:01:48 Gönderen: WhiteRous »
Reklam almak için iletişime geçin

Çevrimdışı Ovp

• Yeni Pokémon Antrenörü
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: İstanbul Anadolu Yakası Seri Pokemon ve top kasma yeri
« Yanıtla #1 : 21 Temmuz 2016, 10:17:07 »
White arkadaşıma katılıyorum dedikleri doğru ancak bilmeyenler için söylüyorum özgürlük parkı diye aramayın orası göztepe parkı tren yolunun üst tarafında bir yer daha var orası özgürlük parkı :) White arkadaşım düzeltmek zorunda kaldım kusura bakma bilmeyenler özgürlük parkı diye giderler yanlış yere giderler :)

Çevrimdışı WhiteRous

• Yeni Pokémon Antrenörü
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Temmuz 2016, 11:00:17 »
White arkadaşıma katılıyorum dedikleri doğru ancak bilmeyenler için söylüyorum özgürlük parkı diye aramayın orası göztepe parkı tren yolunun üst tarafında bir yer daha var orası özgürlük parkı :) White arkadaşım düzeltmek zorunda kaldım kusura bakma bilmeyenler özgürlük parkı diye giderler yanlış yere giderler :)
Haklısın :) Hemmen düzeltiyorum .. 868 cp lik magmar yakaladım orada. 14 lvl den 16 levele 3 - 4 saat sürmeden geçtim. Bilgilerinize...

Çevrimdışı DrZeki

• Yeni Pokémon Antrenörü
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 22 Temmuz 2016, 01:21:02 »
Kadıköy Sahrayıcedit Doğa Park 4 adet pokestop iç içedir 1238 magmar yakaladım 3 kere dragonite geldi bir adet blastois geldi lure 4lenirse çok hoş bir yer oluyor tek sıkıntısı fazla zubat geliyor 600 küsür zubat candy var  >:(

Çevrimdışı WhiteRous

• Yeni Pokémon Antrenörü
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 22 Temmuz 2016, 10:51:05 »
Kadıköy Sahrayıcedit Doğa Park 4 adet pokestop iç içedir 1238 magmar yakaladım 3 kere dragonite geldi bir adet blastois geldi lure 4lenirse çok hoş bir yer oluyor tek sıkıntısı fazla zubat geliyor 600 küsür zubat candy var  >:(

Dostum selamlar orası tam olarak nerede kalıyor =?

Çevrimdışı WhiteRous

• Yeni Pokémon Antrenörü
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 22 Temmuz 2016, 13:20:00 »

Dostum selamlar orası tam olarak nerede kalıyor =?

Yeri bulduk. 2 arkadaş gittik. Lure de bastık 4 üne birden 1 saat içerisinde hiç bişey gelmedi. 50 pokemon çıktıysa 38 i zubattı. Göztepe Parkı daha iyi. Hiç değilse pokemonlar sürekli değişiyor...

Çevrimdışı Cicibebe

• Yeni Pokémon Antrenörü
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 23 Temmuz 2016, 19:37:12 »
Arkadaşlar Avrupa yakasında Forum İstanbul çok çılgın :)

Çevrimdışı Evapsie

• Yeni Pokémon Antrenörü
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 23 Temmuz 2016, 20:55:48 »

Ne kadar çılgın mesela neler var anlatsana biraz  ;D

Çevrimdışı WhiteRous

• Yeni Pokémon Antrenörü
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 23 Temmuz 2016, 21:28:51 »

Ne kadar çılgın mesela neler var anlatsana biraz  ;D

valla şaka maka bende bi meraklandım  ;D ;D :o

Çevrimdışı umutr

• Yeni Pokémon Antrenörü
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 28 Temmuz 2016, 23:37:36 »
İstanbul / Büyükçekmece Atirius alışveriş merkezi önündeki heykellerin ordada pokestoplar mevcut parkın tam ortasında aynı anda açabiliyosunuz . Ayrıca sinanoba parkındada 4 tane stop yanyana ve sürekli muku , snorlax görülmekte .

pokemon go