Gönderen Konu: Yere özgü pokemon  (Okunma sayısı 2476 defa)

Çevrimdışı NoManNoSmile

• Yeni Pokémon Antrenörü
  • *
    • Profili Görüntüle
Yere özgü pokemon
« : 14 Temmuz 2016, 22:25:38 »
Evet arkadaşlar çok rastladığım bir olayı paylaşmak istedim tabiki de istisnaları işin içine karıştırmadan konuşuyorum.Bir bölgede yakaladığınız pokemonları o bölgede bulmanız cok daha kolay. Örneğin A şehrin Bsemtin C sokagında yakalağınız pokemon orası ve civarı yerlerde boy göstermektedir.Bilindiği üzre bir pokemonu evo yapabilmemiz kendi türünden pokemon yakalamamız gerekiyor.Ve bu işin en basit halide o pokemonların inini bulabilmektir.
Reklam almak için iletişime geçin

Çevrimdışı Pheakdey

• Yeni Pokémon Antrenörü
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yere özgü pokemon
« Yanıtla #1 : 15 Temmuz 2016, 10:50:53 »
Bu konuda haklısın gece çalışıyorum 12/8 vardiyasında her gece 12 40 gibi wc de 1 pokemon cıkıyor ve sabah 05:30 gibi mola yerinde cıkıyor ve bunların raility mi neyse onlarda var şöyle örnek vereyim wc de ve mola yerinde cıkan pokemonlar hep her yerde karşılaştıgım  zubat pigey falan servisten inince sabah 9  gibi mahallede 1 yer var ordan geçerken hep 2  ayak izi ile  magmar venesaur starmie tarzı pokemonlar denk geldi ama bulamadım yerini bulabilsem belki her sabah nadir pokemon yakalıcam :(

Çevrimdışı TheYurtbahar

• Gotta catch'em all!!!
  • Uzman Pokémon Antrenörü
  • Seni Seçtim Hewalchuu.Kaççak Elendirik Saldırısı!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 15 Temmuz 2016, 10:52:08 »
sürekli yeni yerler keşfetmek lazım da işte işi gücü olanlar muzdarip :(

Çevrimdışı SihamıKaza

• Yeni Pokémon Antrenörü
  • *
  • Lord of The Rings Antalya & İzmir
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 15 Temmuz 2016, 17:31:23 »
Tam olarak anlamadım biraz açıklayabilir misiniz, pokemonun evrim geçirmesi Nasıl oluyor? Ben aynısından yakaladıkça profa yollayıp şeker alıyordum, yollamamak daha mı karlı olurdu?

Çevrimdışı fsone34

• Pokémon Antrenörü
  • Mewthree.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 15 Temmuz 2016, 17:38:15 »
Tam olarak anlamadım biraz açıklayabilir misiniz, pokemonun evrim geçirmesi Nasıl oluyor? Ben aynısından yakaladıkça profa yollayıp şeker alıyordum, yollamamak daha mı karlı olurdu?
Aynı olan pokemonları transfer ettikçe sana o pokemonu geliştirmek için candy veriyor.  Gerekli candy yi toplayınca (örnek olarak venonat için 50 candy istiyor) evolve kısmına basıyor. Ve pokemonumuz gelişyor. :)

Çevrimdışı SihamıKaza

• Yeni Pokémon Antrenörü
  • *
  • Lord of The Rings Antalya & İzmir
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 15 Temmuz 2016, 17:46:48 »
Hm anladım demek istediğinizi teşekkürler 😊

Çevrimdışı TheYurtbahar

• Gotta catch'em all!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 15 Temmuz 2016, 17:50:24 »
yolladıkça elinizde tutacağınız o şekere ait bir pokemonu geliştirmeniz daha karlı olacaktır. çünkü aynı pokemondan birden fazla elinizde olması bişey farkettirmiyor. bi tane bırakıp diğerlerini profa yollayıp gelen şekerlerle o pokemonu geliştirebilirsiniz.Tam evrimleştikten sonra şeker yerine artık stardust isteyecektir. o yüzden stardust kasmaya devam. stardust nasıl kasarım  diyorsanız. her yakaladığınız pokemon size belirli bi miktar stardust kazandırır.

Çevrimdışı Venezu

• Pokémon Antrenörü
  • Ruh çocukluğumun son demleri... 'Mystic Kızı'
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 18 Temmuz 2016, 18:17:52 »
Ben yeni yerlere gittiğinde daha bol pokemon geldiğini gördüm hep. Tramvay yada otobüsle bir yere gittiğimde hangi pokemona basacağımı şaşırıyorum bolluktan :) Bi pokemonun hep aynı yerde çıktığına katılıyorum ama başıma geldi.

Çevrimdışı TheYurtbahar

• Gotta catch'em all!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 19 Temmuz 2016, 08:33:29 »
hele bi dolmuş yada araçla bi yere gdince pokemon yakalamak daha heyecanlı oluyor yemin ederim. kaçacak dşye elim ayağım dolaşıyor.

Çevrimdışı ayx441

• Pokémon Antrenörü
  • Dünyanın en iyi pokemon eğitmeni olmak için.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 20 Temmuz 2016, 06:28:45 »
Bazı yerlerde bazı pokemonlar yoğun olarak çıkıyor tabi bir kere çıkıp bir daha çıkmayan pokemonlarda var.

pokemon go