Evolution Hesaplama Kullanım Kılavuzu
pokemon go cp hesaplama
ile evrim sonrası CP değerini, yeni saldırı yeteneklerini öğrenebilirsiniz.Değerleri girin ve evrimleştire dokunun.Oyun içerisinde hayati öneme sahip araçlardan bir tanesidir nedeni ise zaten kıstılı sayıda olan stardust ve pokemon şekelerleri diğer bir tabiri ile "candy" eşyasını doğru bir şekilde harcamak önemlidir.

evrim sonrası değerler

Özellikleri
Çeşitli kombinasyonlar ile oluşturduğumuz pokemon go cp hesaplama aracı mevcut pokemonunuzun evrim sonrası ne kadar bir combat point(CP) değerine sahip olduğunu tahmin etmektedir. Diğer önemli özelliklerinden bir tanesi ise pokemonunuzun o zamana kadar ki saldırıları evrim sonrası artık kalmamaktadır ve değişmektedir. Sistem evrim sonrası bir sonraki öğreneceği saldırıların ne olduğunuda tahmin etmektedir.

Bu Hesaplama aracının çalışma mantığı oyun içerisindeki çeşitli pokemonların farklı katsayısı olmasına dayanmaktadır. Evrim geçirmeden önce pokemonun o anki gücüne bakarak minimum ve maksimum bir değer almaktadır. İlginç bir bilgidir ki pokemonun evrimleştikten sonra hesaplama aracımızdaki en yüksek değere yaklaşmanız akabinde, pokemonunuzun aslında nadir olduğu anlamınada gelebilmektedir.